| +48 605 952 785 |

Kurczaki od Eliasza 3.Liga SL6

Kolejka 1

sobota, 16.03.2024
Orlik Kunickiego 16:40 LWA Husaria Hermes House2 - 4
Orlik Kunickiego 17:20 Fundacja JP2 PZZ Lubella Maspex 2 - 1
niedziela, 17.03.2024
Orlik Grabskiego 17:40 Krystal Legion1 - 0
poniedziałek, 18.03.2024
Orlik Kunickiego 20:05 Brak Tlenu Skuter IMED5 - 1
środa, 20.03.2024
Orlik Tumidajskiego 19:00 Athletic Lublin Old School FC 1 - 7
czwartek, 21.03.2024
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:00 RKS Perła LSM4 - 4
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:35 FC Fatima Odra-Niemen 0 - 13

Kolejka 2

niedziela, 24.03.2024
Orlik Grabskiego 17:45 PZZ Lubella Maspex Krystal1 - 5
Orlik Grabskiego 18:20 Skuter IMED Athletic Lublin 2 - 0
Orlik Grabskiego 19:00 Odra-Niemen Fundacja JP23 - 2
poniedziałek, 25.03.2024
Orlik Tumidajskiego 18:15 Legion Brak Tlenu1 - 1
Boisko Sztuczne Godebskiego 21:50 Husaria Hermes House FC Fatima 4 - 2
wtorek, 26.03.2024
Orlik Racławickie 19:40 LSM LWA5 - 0
środa, 27.03.2024
Orlik Tumidajskiego 19:40 Old School FC RKS Perła5 - 1

Kolejka 3

sobota, 06.04.2024
Orlik Kunickiego 16:40 LSM Husaria Hermes House3 - 1
niedziela, 07.04.2024
Orlik Grabskiego 19:10 Brak Tlenu PZZ Lubella Maspex 4 - 1
poniedziałek, 08.04.2024
Orlik Kunickiego 20:00 Athletic Lublin Legion1 - 2
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:30 LWA Old School FC 0 - 3
Boisko Sztuczne Godebskiego 21:10 RKS Perła Skuter IMED1 - 6
środa, 10.04.2024
Orlik Tumidajskiego 19:05 Fundacja JP2 FC Fatima 4 - 0
czwartek, 11.04.2024
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:40 Krystal Odra-Niemen 1 - 3

Kolejka 4

sobota, 13.04.2024
Orlik Kunickiego 17:20 PZZ Lubella Maspex Athletic Lublin 9 - 0
niedziela, 14.04.2024
Orlik Grabskiego 18:25 Skuter IMED LWA1 - 3
poniedziałek, 15.04.2024
Orlik Tumidajskiego 18:10 FC Fatima Krystal0 - 10
wtorek, 16.04.2024
Orlik Racławickie 19:00 Husaria Hermes House Fundacja JP23 - 3
środa, 17.04.2024
Orlik Tumidajskiego 19:00 Legion RKS Perła2 - 0
czwartek, 18.04.2024
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:00 Old School FC LSM1 - 4
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:40 Odra-Niemen Brak Tlenu2 - 2

Kolejka 5

piątek, 19.04.2024
Orlik Róży Wiatrów 20:00 Krystal Fundacja JP22 - 0
sobota, 20.04.2024
Orlik Kunickiego 16:40 Athletic Lublin Odra-Niemen 1 - 9
Orlik Kunickiego 17:20 RKS Perła PZZ Lubella Maspex 10 - 0
poniedziałek, 22.04.2024
Orlik Kunickiego 20:00 LSM Skuter IMED4 - 0
Boisko Sztuczne Godebskiego 21:50 LWA Legion1 - 3
środa, 24.04.2024
Orlik Felin, Jagiełły 20:05 Brak Tlenu FC Fatima 6 - 0
czwartek, 25.04.2024
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:00 Old School FC Husaria Hermes House6 - 3

Kolejka 6

piątek, 26.04.2024
Orlik Róży Wiatrów 20:00 Husaria Hermes House Krystal0 - 3
poniedziałek, 06.05.2024
Orlik Tumidajskiego 18:15 Fundacja JP2 Brak Tlenu1 - 3
Orlik Kunickiego 20:00 Skuter IMED Old School FC 3 - 6
środa, 08.05.2024
Orlik Felin, Jagiełły 20:20 FC Fatima Athletic Lublin 0 - 2
niedziela, 12.05.2024
Orlik Radzyńska 17:30 PZZ Lubella Maspex LWA3 - 1

Kolejka 7

poniedziałek, 13.05.2024
Boisko Sztuczne Godebskiego 21:10 Brak Tlenu Krystal2 - 2
wtorek, 14.05.2024
Orlik Racławickie 19:40 LWA Odra-Niemen 2 - 12
środa, 15.05.2024
Orlik Radzyńska 20:00 Old School FC Legion2 - 1
Orlik Felin, Jagiełły 20:05 RKS Perła FC Fatima 6 - 1
czwartek, 16.05.2024
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:00 Skuter IMED Husaria Hermes House1 - 4
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:40 LSM PZZ Lubella Maspex 3 - 4
sobota, 18.05.2024
Orlik Czwartaków 14:00 Athletic Lublin Fundacja JP23 - 1

Kolejka 6

Orlik Kunickiego 16:00 Legion LSM4 - 0
Orlik Kunickiego 16:40 Odra-Niemen RKS Perła2 - 1

Kolejka 8

niedziela, 19.05.2024
Orlik Grabskiego 18:00 Legion Skuter IMED9 - 1
Orlik Grabskiego 18:35 Krystal Athletic Lublin 4 - 0
poniedziałek, 20.05.2024
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:30 FC Fatima LWA4 - 3
wtorek, 21.05.2024
Orlik Racławickie 19:00 Odra-Niemen LSM4 - 1
środa, 22.05.2024
Orlik Tumidajskiego 19:15 Husaria Hermes House Brak Tlenu2 - 3
Orlik Radzyńska 20:00 Fundacja JP2 RKS Perła0 - 2
Orlik Tumidajskiego 20:00 PZZ Lubella Maspex Old School FC 2 - 1

Kolejka 9

poniedziałek, 27.05.2024
Boisko Sztuczne Godebskiego 20:30 LSM FC Fatima 6 - 1
Boisko Sztuczne Godebskiego 21:50 Old School FC Odra-Niemen 3 - 2
wtorek, 28.05.2024
Orlik Racławickie 19:00 LWA Fundacja JP21 - 1
środa, 29.05.2024
Orlik Tumidajskiego 19:00 Athletic Lublin Brak Tlenu2 - 3
wtorek, 04.06.2024
Orlik Racławickie 20:00 Legion Husaria Hermes House2 - 1
środa, 05.06.2024
Orlik Tumidajskiego 19:00 RKS Perła Krystal3 - 4

Kolejka 10

piątek, 07.06.2024
Orlik Tumidajskiego 19:00 Krystal LWA2 - 1
sobota, 08.06.2024
Orlik Kunickiego 16:40 PZZ Lubella Maspex Legion4 - 4
Orlik Kunickiego 17:20 Husaria Hermes House Athletic Lublin 1 - 3

Kolejka 9

niedziela, 09.06.2024
Orlik Grabskiego 18:30 Skuter IMED PZZ Lubella Maspex 1 - 1

Kolejka 10

środa, 12.06.2024
Orlik Tumidajskiego 19:00 Odra-Niemen Skuter IMED5 - 1
Orlik Felin, Jagiełły 20:00 FC Fatima Old School FC 0 - 7
Orlik Radzyńska 20:00 Brak Tlenu RKS Perła3 - 0

Kolejka 11

sobota, 15.06.2024
Orlik Kunickiego 16:40 LSM Krystal3 - 4
poniedziałek, 17.06.2024
Orlik Tumidajskiego 17:40 RKS Perła Athletic Lublin 5 - 1
Orlik Tumidajskiego 18:15 LWA Brak Tlenu2 - 3
środa, 19.06.2024
Orlik Tumidajskiego 19:00 Legion Odra-Niemen 3 - 4

Kolejka 13

Orlik Tumidajskiego 19:35 Old School FC Brak Tlenu4 - 3

Kolejka 11

czwartek, 20.06.2024
Boisko Sztuczne Godebskiego 19:50 Skuter IMED FC Fatima 9 - 4

Kolejka 12

sobota, 22.06.2024
Orlik Kunickiego 15:00 Brak Tlenu LSM2 - 3

Kolejka 11

Orlik Kunickiego 16:15 PZZ Lubella Maspex Husaria Hermes House3 - 0
niedziela, 23.06.2024
Orlik Grabskiego 18:00 Old School FC Fundacja JP25 - 0

Kolejka 12

Orlik Grabskiego 18:35 Odra-Niemen PZZ Lubella Maspex 1 - 1

Kolejka 13

poniedziałek, 24.06.2024
Orlik Tumidajskiego 17:25 Skuter IMED Krystal0 - 3
środa, 26.06.2024
Orlik Tumidajskiego 17:40 Legion Fundacja JP26 - 2
Orlik Tumidajskiego 18:15 Husaria Hermes House Odra-Niemen 0 - 3

Kolejka 12

piątek, 28.06.2024
Orlik Tumidajskiego 17:40 FC Fatima Legion1 - 29

Kolejka 13

sobota, 29.06.2024
Orlik Kunickiego 16:00 LSM Athletic Lublin 4 - 1

Kolejka 12

Orlik Kunickiego 16:40 RKS Perła Husaria Hermes House2 - 4
Orlik Kunickiego 17:20 Fundacja JP2 Skuter IMED1 - 4
niedziela, 30.06.2024
Orlik Radzyńska 17:30 Athletic Lublin LWA3 - 0

Kolejka 10

poniedziałek, 01.07.2024
Boisko Sztuczne Godebskiego 21:50 Fundacja JP2 LSM1 - 4

Kolejka 13

wtorek, 02.07.2024
Orlik Racławickie 18:00 PZZ Lubella Maspex FC Fatima 10 - 1

Kolejka 12

Orlik Racławickie 18:35 Krystal Old School FC 2 - 1

Kolejka 13

środa, 03.07.2024
Orlik Tumidajskiego 17:40 LWA RKS Perła3 - 7

Partnerzy