Kurczaki od Eliasza 1.Liga SL6
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje
Statystyki ligi
Kurczaki od Eliasza 2.Liga SL6
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje
Statystyki ligi
Kurczaki od Eliasza 3.Liga SL6
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje
Statystyki ligi
Gigotrans Puchar Ligi
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje
Statystyki ligi
SuperLiga6 Lublin
|
+48 605 952 785
|
Aktualności
O nas
Tabele i wyniki
Regulaminy/wnioski
Zgłoś drużynę do ligi
Zgłoś drużynę do rozgrywek
Dołącz do rozgrywek
Otwórz Ligę w swoim mieście
Oferta dla sponsorów
Archiwum
Kontakt
Kurczaki od Eliasza 3.Liga SL6
06.05.2024 18:15
Fundacja JP2
1
Brak Tlenu
3
Kurczaki od Eliasza 3.Liga SL6
06.05.2024 20:00
Skuter IMED
3
Old School FC
6
Kurczaki od Eliasza 1.Liga SL6
06.05.2024 20:30
T-Fox Undefined Team
0
Syrius Moore
3
Kurczaki od Eliasza 2.Liga SL6
06.05.2024 21:10
KS Niedrzwica
3
GOL-asy
4
Kurczaki od Eliasza 2.Liga SL6
06.05.2024 21:50
Otamans
2
WNWA United
2
Gigotrans Puchar Ligi SL6
07.05.2024 19:00
Skuter IMED
1
X-Zone Lublin
3
Gigotrans Puchar Ligi SL6
07.05.2024 19:30
Athletic Lublin
3
Kozaki w Kaloszach
0
Gigotrans Puchar Ligi SL6
07.05.2024 20:00
Krystal
1
Zamkowo
3
Gigotrans Puchar Ligi SL6
08.05.2024 19:00
NEO
1
Otamans
4
Gigotrans Puchar Ligi SL6
08.05.2024 19:30
PULS Lublin
2
Tarasola
4
Kurczaki od Eliasza 2.Liga SL6
08.05.2024 20:00
Gigotrans
0
Kozaki w Kaloszach
5
Kurczaki od Eliasza 1.Liga SL6
08.05.2024 20:15
LKMP Zon Admina
4
ESV Żubry
2
Kurczaki od Eliasza 3.Liga SL6
08.05.2024 20:20
FC Fatima
0
Athletic Lublin
2
Gigotrans Puchar Ligi SL6
09.05.2024 20:00
Ankier Niedrzwica
3
WNWA United
6
Gigotrans Puchar Ligi SL6
09.05.2024 20:30
Turcja Jokerdruk.pl
1
Sezonowcy
1
Gigotrans Puchar Ligi SL6
09.05.2024 21:00
LKMP Zon Admina
1
Old School FC
1
Gigotrans Puchar Ligi SL6
09.05.2024 21:30
Legion
1
FC Fatima
0
Kurczaki od Eliasza 2.Liga SL6
11.05.2024 16:40
DomLublin.pl
-
Tarasola
-
Kurczaki od Eliasza 3.Liga SL6
12.05.2024 17:30
PZZ Lubella Maspex
-
LWA
-
Kurczaki od Eliasza 2.Liga SL6
12.05.2024 18:30
WNWA United
-
Underground Poker League
-
1 LIGA Superliga6 2022
Zamkowo
12 : 0
KS Ruta
Kolejka 2
•
wtorek, 22 marzec 2022
godz. 19:15
Miejsce:
Orlik Racławickie
Sędzia:
Damian Kuźniak.
Skład
Damian Brzozowski
Daniel Brzozowski
Sebastian Cieślak
Mateusz Gawryszczak
Michał Komor
Damian Persona
Sebastian Sztejno
Jakub Twardzik
Maciej Łuczyński
Tomasz Arciszewski
Dawid Barański
Gabriel Bednarczyk
Paweł Gryta
Grzegorz Iwańczuk
Andrii Sheremeta
Piotr Skarba
Igor Skowronek
Kamil Stec
Piotr Abramowicz
Wydarzenia
Bramki
35'
Sebastian Cieślak
34'
Sebastian Sztejno
28'
Mateusz Gawryszczak
27'
Maciej Łuczyński
24'
Sebastian Cieślak
15'
Sebastian Cieślak
08'
Maciej Łuczyński
07'
Sebastian Cieślak
06'
Maciej Łuczyński
05'
Sebastian Sztejno
02'
Sebastian Cieślak
Jakub Twardzik
Asysty
Sebastian Cieślak
Mateusz Gawryszczak
Damian Brzozowski
Daniel Brzozowski
Jakub Twardzik
2
Maciej Łuczyński
Damian Persona
Sebastian Sztejno
2
MVP
Sebastian Cieślak
Menu ligowe
Kurczaki od Eliasza 1.Liga SL6
Kurczaki od Eliasza 2.Liga SL6
Kurczaki od Eliasza 3.Liga SL6
Gigotrans Puchar Ligi
Znajdź nas
Facebook
Instagram
Kontakt z nami
+48 605 952 785
oakp@wp.eu
Partnerzy