| +48 605 952 785 |

Komunikat Dyscyplinarny SL6 nr 10/2024

Komunikat Dyscyplinarny SL6 nr 10/2024

Organizator Przedstawia Komunikat Dyscyplinarny nr 10 w sezonie 2024:

1. Zatwierdzono wyniki meczów rozegranych w dniach 07.06 - 20.06.2024.

2. Organizator nałożył następujące kary dyscyplinarne na drużyny i zawodników:

a) Karę zawieszenia na 1 (jeden) najbliższy mecz ligowy otrzymuje zawodnik drużyny Puls Lublin - Denys Braslavets w związku z otrzymaniem trzeciej żółtej kartki w obecnym sezonie.

b) Karę zawieszenia na 1 (jeden) najbliższy mecz ligowy otrzymuje zawodnik drużyny Puls Lublin - Raman Miahki w związku z otrzymaniem trzeciej żółtej kartki w obecnym sezonie.

c) Karę zawieszenia na 1 (jeden) najbliższy mecz ligowy otrzymuje zawodnik drużyny Underground Poker League - Grzegorz Budziński w związku z otrzymaniem trzeciej żółtej kartki w obecnym sezonie (kara odbyta w dniu 20.06.24)

d) Karę zawieszenia na 1 (jeden) najbliższy mecz ligowy otrzymuje zawodnik drużyny Krystal - Maksym Linov w związku z otrzymaniem trzeciej żółtej kartki w obecnym sezonie.

e) Oficjalne upomnienie organizacyjne na drużynę Legion w związku z nieprzestrzeganiem art. V regulaminu rozgrywek pkt c) Dopełnienie wszystkich formalności związanych z rozgrywkami przed i w czasie (protokół meczowy).

f) Oficjalne upomnienie organizacyjne na drużynę LSM  w związku z nieprzestrzeganiem art. V rozgrywek pkt d). W przypadku ponownego naruszenia regulaminu obiektów w tym sezonie karą będzie odjęcie 2 punktów.
Partnerzy

Gdzie gramy